HAKKIMIZDA

Firmamız Birsat Ambalaj 2003 yılından beri İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan 3250 m2 fabrikamızda müşterilerimize strafor faaliyetleriyle hizmet vermektedir.  

28 senelik iş tecrübemiz ile %80 beyaz eşya sanayisi olmak üzere, züccaciye, mobilya, inşaat gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Müşterimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen özel tasarımlarımızla tüm ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunmaktayız. Ürüne uygun strafor tasarımı, maliyet analizi ve seçimi konularında ar-ge desteği de vermekteyiz. Şirketimiz kurulduğu yıldan beri  dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip kendini geliştirerek müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet sunmakta ve geri dönüşlere hızlı reaksiyon taahhüt etmektedir. Şirketimizin amacı ihtiyaç duyulan ürünleri en kaliteli şekilde zamanında sunup müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir marka olmaktır.

VİZYON

Firma Vizyonumuz; yasal haklara ve çevreye saygılı yönetim anlayışı ile işçi sağlığı ve iş güvenliği koşullarını sağlayarak üretim mükemmelliyeti ve müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

MİSYON

Firma Misyonumuz; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için hatasız ve zamanında planlanan üretim yapısı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktır.